Zdarza się, że pracujemy w firmie, która korzysta z wyzwań Activy. W tym samym czasie odbywa się otwarty konkurs Activy, w którym można wygrać nagrody, a do tego chcielibyśmy porywalizować w aplikacji z rodziną i znajomymi.

Dla takich użytkowników stworzyliśmy multikonkursowość. Dzięki niej, możemy brać udział w kilku konkursach na raz. Nie ma znaczenia, w którym z nich byliśmy jako pierwsi lub który konkurs i rankingi wyświetlają nam się akurat w aplikacji. Jeżeli dołączyliśmy do konkursu, Activy będzie w trakcie aktywności naliczać statystyki i punkty do każdego z nich.

Możemy także w dowolnym momencie przełączyć się między konkursami, w których jesteśmy i sprawdzić naszą pozycję w rankingach, a także statystyki dla konkretnej rywalizacji czy edycji. 

W tym celu trzeba wybrać w dolnym menu aplikacji przycisk podium. Na liście znajdują się wszystkie konkursy, do których aktualnie uczestniczymy. Wybieramy konkurs do którego chcemy się przełączyć i zatwierdzamy swój wybór.

Jeżeli chcemy dołączyć do nowego konkursu, możemy na ekranie “Moje konkursy” kliknąć przycisk na dole z napisem “Szukaj Konkursów” po czym dołączyć do kolejnego wyzwania.

Nie ma limitu konkursów, w których można brać udział.

Wśród konkursów mamy kilka kategorii: 

  1. Biegi Online: wirtualne biegi

  2. Otwarte: dostępne dla każdego użytkownika

  3. Firmowe: można do nich dołączyć tylko jeżeli jesteśmy pracownikiem danej firmy i znamy specjalny kod wejścia