Od lat do rejestrowania aktywności używasz zegarka Garmin i nie chcesz z tego rezygnować? Nie będziemy Cię więc zmuszać do bolesnego rozstania. Za to chętnie pokażemy, jak w kilku krokach możesz połączyć Garmin z kontem w Activy. 

  1. W aplikacji Activy wejdź w “Ustawienia”

  2. Następnie wybierz “Integracja z Garminem”

  3. Kliknij przycisk “Connect with Garmin”

  4. Telefon przeniesie Cię do Garmina, poprosi o autoryzację połączenia aplikacji

  5. Pamiętaj, żeby przy autoryzacji zaznaczyć opcje prywatności dla Activy i umożliwić nam dostęp do Twoich danych ze Garmina

  6. Gotowe! Teraz pozostaje Ci wskoczyć na rower lub założyć buty do biegania i mknąć przed siebie!

Proste, prawda?

Od tego momentu wszystkie aktywności, które wykonasz w Garminie będą importowane do Activy. Zsynchronizują się tylko trasy zapisane od momentu połączenia kont. Wcześniejsze aktywności nie prześlą się do Activy.

Gdy uda Ci się połączyć konta, jedyne w co musisz się uzbroić to cierpliwość. Mimo, że trasy synchronizują się automatycznie, a proces ten potrafi trwać tylko kilka sekund (niczym wpięcie SPDów), to czasem jest on jednak dłuższy (jak porządna aktywność) i trwa nawet godzinę.

Ważna informacja przy usuwaniu konta

Jeśli zdecydujesz, że Twoja przygoda z Activy dobiegła końca i chcesz usunąć konto w aplikacji, najpierw rozłącz synchronizację z Garminem. Profil usunięty wraz z aktywną integracją spowoduje, że w przyszłości stracisz możliwość ponownego połączenia Garmina z nowym kontem w Activy. Synchronizacje nie rozłączają się automatycznie przy usuwaniu konta. Musisz to zrobić ręcznie w ustawieniach.