Rejestracja i logowanie to dwie podstawowe czynności w aplikacji, bez których nie możemy z niej zacząć korzystać. Rejestracja służy do założenia konta, a logować możemy się kiedy wspomniane konto jest już założone.

Rejestracja

Mamy do wyboru dwie opcje: możemy zarejestrować konto przez Facebooka klikając “Zarejestruj przez Facebooka” lub przez adres mailowy “Zarejestruj przez e-mail”. Przy drugiej opcji aplikacja przeprowadzi nas kolejno przez kilka ekranów, na których będziemy musieli podać swoje podstawowe dane (nie musimy podawać miasta i wagi, domyślnie aplikacja ustawi wagę 75kg) i zaakceptować zgodę na kontakt i przesyłanie informacji o atrakcjach związanych z aplikacją. W przypadku rejestracji na telefonie z systemem iOS istnieje również opcja rejestracji przy pomocy konta Apple. 

Logowanie

Gdy założymy już konto, wystarczy kliknąć niebieski napis “Zaloguj się”, który przekieruje nas do ekranu logowania. Tutaj należy zalogować się przez Facebooka/konto Apple lub zalogować się za pomocą podanego przy rejestracji maila i hasła.