Liczby, miejsca, punkty, kilometry, czasy i wiele innych. Wszystko kręci się wokół statystyk. Czasem można się w nich łatwo pogubić. Szczególnie gdy bierzecie udział w kilku różnych konkursach pod rząd. 

Aplikacja składa się z kilku ekranów. Pierwszy z nich, który wyświetla się od razu po zalogowaniu pokazuje newsfeed z najważniejszymi informacjami i profilem użytkownika, a także kilometrami i punktami. Są to indywidualne statystyki każdego gracza zebrane od momentu zarejestrowania konta w aplikacji.

Na drugim ekranie widać konkurs, w którym bierzemy udział z naszą pozycją w rankingu ogólnym, płci i drużynowym. Wyświetlają się tam nasze punkty. Można je także zobaczyć klikając na tym ekranie w profil innego użytkownika. Po wejściu w porównanie użytkowników zobaczymy również więcej informacji t.j. kilometry czy aktywności.

Warto pamiętać, że statystyki z pierwszego ekranu mogą czasem nie pokrywać się ze statystykami z ekranu drugiego. Wynika to z faktu iż zanim zaczął się konkurs firmowy mogliśmy już korzystać z aplikacji i brać udział w konkursie otwartym wyjeżdżając/wybiegając kolejne kilometry i zdobywając punkty. Dotyczy to także edycji, po których nasze punkty i kilometry się zerują w ekranie konkursu. Może się okazać, że na pierwszym ekranie będziemy mieć więcej punktów czy kilometrów niż na drugim.