Proces tworzenia drużyny w aplikacji Activy jest bardzo prosty :) Jednak zanim się za niego zabierzesz upewnij się, że w Twoim wyzwaniu działa rywalizacja drużynowa, a możliwość tworzenia zespołów przez użytkownika jest odblokowana. Informację na ten temat znajdziesz w zasadach konkursu. 

  1. Wejdź w swój firmowy konkurs i wybierz jedną z kategorii w górnym przesuwanym menu (zaraz na prawo za napisem “Indywidualne”)

  2. Wybierz interesującą Cię zakładkę (najczęściej jest to zakładka "Zespoły")

  3. W górnym menu znajdziesz przycisk z napisem “Stwórz Zespół”

  4. Po kliknięcu go, aplikacja przekieruje Cię do ekranu, na którym będziesz musiał/a wpisać nazwę swojego zespołu (np. dział, zespół) i opcjonalne hasło (wykorzystaj tę opcję jeśli nie chcesz żeby ktoś z innego teamu ingerował w poczynania waszej drużyny)

  5. Twoja drużyna pojawi się w rankingu w przeciągu kilku sekundMoże się okazać, że w górnym menu nie wyświetli się przycisk z opcją tworzenia drużyny. Oznacza to, że prawdopodobnie dołączyłeś/aś wcześniej do innego zespołu. W związku z tym, że każdy szanujący się sportowiec broni tylko jednych barw, w celu zmiany drużyny trzeba opuścić pierwszą drużynę i dołączyć do drugiej. 

  1. Wejdź do drużyny w której jesteś 
  2. Kliknij przycisk "Więcej" w górnym menu, a następnie "Opuść zespół"
  3. Potwierdź decyzję 
  4. Stwórz nowy zespół lub dołącz do już istniejącego poprzez wejście w konkretną drużynę i wybranie przycisku z napisem "Dołącz do zespołu"